O penzióne

Penzión RAMi Vám vo svojich priestoroch ponúka ubytovanie v 15-nástich dvoj-posteľových izbách s možnosťou rozšírenia na štvor-posteľové formou prístelky. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, telefónom, rádiobudíkom, televízorom a bezplatným pripojením na internet. Samozrejmosťou je jedáleň, bar s letnou a zimnou terasou, množstvo doplnkových služieb. Vybavenie izieb si môžete pozriet vo fotogalérii.
K dispozícií je jedna izba umožňujúca bezbariérový pohyb a dostupnosť. V tejto izbe je povolené ubytovať sa spolu s mačkou, alebo psom izbového plemena. Z pohodlia izby môžete pomocou telefónu využiť donáškovú službu.

Deti do 3 rokov v sprievode dospelej osoby za ubytovanie neplatia, deťom od 3 do 12 rokov poskytujeme zľavu. K službám, ktoré sú zahrnuté v cene ubytovania, ďalej patrí možnosť používať hotelový trezor, požičovňu spoločenských hier a kníh, detskú herňu.

Zákazníci môžu taktiež využiť bohatú ponuku služieb, ktoré ponúka penzion RAMI.

Predstavenie penziónu

Okolie

Penzion RAMi svojou výbornou polohou uspokojí aj najnáročnejších hostí. K najvyhľadávanejším rekreačným strediskám v blízkom okolí patrí Veľká Rača nielen ako stredisko pre letnú rekreáciu – či už turistické, cyklo-turistické výstupy alebo adrenalínové športy, ale aj ako stredisko zimných športov. Počas letnej sezóny je k dispozícií široká paleta možností – od bobovej dráhy a lezeckej steny cez trampolíny až po zjazd na bicykloch, kolobežkách, motorových štvorkolkách. Novinkou  je otvorenie areálu pre paintball.